Діяльнісний підхід як наскрізний: розставляємо акценти!
Що ж таке діяльнісний метод навчання? Метод навчання, при якому дитина не отримує знання у готовому вигляді, а здобуває їх сама у процесі власної навчально-пізнавальної діяльності називається діяльнісним методом.
Цей метод навчання є одним із провідних у сучасній початковій школі. Його застосування забезпечує можливості щодо вироблення в учнів необхідних пізнавальних вмінь, компетенцій саморозвитку та самовиховання. Діяльнісний підхід дозволяє дітям глибоко поринути у таємниці навчального предмету, оволодіти методами його пізнання та різними способами розв’язування завдань щодо організації роботи у класі із запровадження діяльнісного методу навчання на уроках.
Саме тому, сьогодні, 25 березня 2021 року на платформі електронного сервісу Google Meet відбувся онлайн-семінар для вчителів 3 класу на актуальну тему «Діяльнісний підхід у початковій школі: наскрізний вимір».
Консультант ЦПР ПП Шумської міської ради Макаровська В.Г. висвітлила питання «Діяльнісний підхід як наскрізний: розставляємо акценти!».
Про створення сучасного освітнього простору, який належить дітям розповіла вчитель Шумської ЗОШ І-ІІІ ст №1 Ніколюк Валентина Ростиславівна.
Вчитель Шумбарського НВК Ремізович Наталія Володимирівна зупинилася на темі «Шість цеглинок як інструмент діяльнісного навчання».
Вчитель Жолобківського НВК Лозовицька Оксана Дмитрівна презентувала власну роботу на тему «Діяльнісний підхід до викладання предметів у початковій школі».
Виступи педагогів містили практичні вправи, відео, презентації. Вчителі активно працювали в чаті, виконуючи завдання виступаючих.